TUŽAN DAN ZA DINAMOVCE: Od kluba se oprostila još dva igrača!
Sadegh Moharrami, iranski reprezentativac koji je od 2018. držao poziciju desnog beka u Dinamu, oprostio se od zagrebačkog kluba. Nema potvrde gdje će nastaviti karijeru, no poljski mediji pisali su o interesu Lecha iz Poznanja. Moharrami je 2018. godine došao u Dinamo iz Persepolisa kao slobodan i...