Bivši Dinamov 'senator' opleo po vodstvu maksimirskog kluba, poslao im srednjaka!
Sandro Perković, bivši strateg Dinama koji danas gradi karijeru na klupi armenskog Noaha, otvorio je dušu u Podcastu Inkubator o burnim danima u Maksimiru. Perković se prisjetio dramatične završnice prošle sezone u kojoj je naslov prvaka izmaknuo Modrima zbog lošijeg omjera s Rijekom, nakon čega je ...