TAKO RADI ŠIME: Pogledajte prvu asistenciju Vrsaljka u dresu Intera!

Posljednja utakmica 8. kola Serie A donijela nam je susret između SPAL-a i Intera. Gosti su golemi favoriti, a to su i potvrdili u prvih 45 minuta. Od hrvatskih nogometaša na terenu se nalaze Šime Vrsaljko i Ivan Perišić. Marcelo Brozović nažalost ima problema s ozljedom pa je propustio ovaj susret.

Inter se nalazi u sjajnoj formi jer su nanizali čak pet pobjeda. Tri pobjede su u talijanskom prvenstvu, a dvije u Ligi prvaka. A u ovom susretu navijači Intera već su se veselili u 14. minuti kada je Vrsaljko prekrasno asistirao za Icardija koji pogađa za 0:1.

No, u 18. minuti dosta naivan prekršaj u 16-ercu radi stoper Intera, Miranda. Sudac utakmice bez ikakve dileme odlučio je pokazati na bijelu točku. Najstrožu kaznu krenuo je izvesti Mirco Antenucci koji je očajno odradio taj udarac. Naime, poslao je loptu lijevo od gola, a Handanovič se nije ni morao pomaknuti.