TALIJANI SE KLANJAJU REBIĆU: Ovim potezom je uništio Dinamo!

Nogometaši Milana pobijedili su Dinamo 4-0 (1-0) na maksimirskom stadionu, u 5. kolu skupine E Lige prvaka, čime je hrvatski prvak došao na mali korak do ispadanja iz Europe.

Milan je na Maksimiru poveo krajem prvog poluvremena golom Matte Gubbija, a potom su na startu drugog dijela pogađali Rafael Leao za 2:0 i Olivier Giroud iz penala za 3-0, dok je sve zaključeno autogolom Roberta Ljubičića za konačnih 4-0 talijanskog prvaka.

Talijanska gazzetta dello sport nakon utakmice istaknula je Giroudov gol u 59. minuti za 3:0. Najstroža kazna dosuđena je nakon što je hrvatski nogometaš u momčadi Milana Ante Rebić majstorski petom poslao loptu prema Tonaliju, a njega u šesnaestercu ruši Ljubičić.

“Utakmicu je prelomio Giroudov gol iz jedanaesterca za 3:0. Rebić je petom poslužio Tonalija, kojeg je u kaznenom prostoru srušio Ljubičić, a Giroud zabio. Tako je dotukao Dinamo, koji je završio kao igračka u rukama Crveno-crnih vragova”, napisala je Gazzetta.