TALIJANI ŽESTOKO NAPALI KALINIĆA: “On je povijesni promašaj! Nije dostojan…”

Hrvatski napadač, Nikola Kalinić, još uvijek nije došao do pogotka u dresu AS Rome. ‘Kale’ je u Rim došao na posudbu iz Atletico Madrida, ali čini se kako će to biti jedna uistinu loša epizoda u njegovoj karijeri.

Novi veliki udarac za bivšeg hrvatskog reprezentativca dogodio se jučer. Roma je u gostima odigrala četvrtfinale talijanskog Kupa protiv Juventusa, a Kalinić je dobio priliku od prve minute. No, Roma je izgubila 3:1, dok je jedan od najlošijih na terenu bio upravo bivši napadač Hajduka, Dnipra, Fiorentne, Atletico Madrida i Blackburna.

Roma je na poluvremenu četvrtfinalne utakmice talijanskog Kupa gubila 3:0, a u prvoj minuti drugog dijela napadač gostiju bio je u fantastičnoj šansi da svoju privremenu momčad vrati u meč. Pellegrini je opalio iz daljine, Buffon odbio na nogu Kaliniću, ali bivši reprezenativac ne uspijeva zabiti ni tako idealno poslužen s jedva tri metra od gola.

Gazzetta dello Sport, najugledniji talijanski sportski dnevnik, ocijenila ga je neprolaznom peticom uz obrazloženje: “Njegov zadnji gol ostao je daleko u povijesnim knjigama. Ovaj napadač posljednji put zabio je 16. siječnja prošle godine. Imao je najbolju priliku prekinuti nevjerojatno dugi niz jalovosti, ali se sapleo. Kalinić je još jednom dokazao da je nedostojna zamjena za Edina Džeku, prvog napadača Rome, koja zbog toga ispašta.”

KAKAV JE TO IGRAČ: POGLEDAJTE ZAŠTO JE DUVNJAK NAJBOLJI IGRAČ SVIJETA. OVO MOŽE NAPRAVITI SAMO ON

Bild: Borussia spremila 50 milijuna za 17-godišnjeg klinca. Želi ga i Real