TEENAGERSKA SENZACIJA OPET BRILJIRA: Sin Darija Šimića zabio dva gola za preokret svoje momčadi!

Roko Šimić i ovo kolo nastavlja s odličnim igrama u austrijskoj drugoj ligi. Ovaj je put zabio dva pogotka s bijele točke.

Mladi napadač opet briljira

Sin bivšeg hrvatskog reprezentativca Darija Šimića, Roko, je i u ovom kolu briljirao. Mladi napadač, koji je prije samo dva tjedna napunio 18 godina, večeras je zabio dva gola za Liefering u pobjedi 4:2 protiv Dornbirna. Gosti su vodili od 31. minute no Liefering se, predvođen Šimićem, vratio u samo desetak minuta.

Roko je u 63. je realizirao prvi, a pet minuta kasnije i drugi penal. Za mladog Šimića to su bili četvrti i peti gol u devet utakmica za austrijski klub.

Podsjetimo, Šimić je ljetos prešao iz Lokomotive u RB Salzburg za četiri milijuna eura. Red Bull ga je odmah poslao na posudbu u svoju drugu momčad što se za ovog drugoligaša pokazalo kao pun pogodak!