Teška ozljeda vratara BiH reprezentacije, travnjak napustio na nosilima!

Vratar Zmajeva i poljskog Lech Poznana teško je nastradao u 19. kolu Ekstraklase. Njegov Lech je rutinski svladao Sosnowiec, završilo je 6:0.

Međutim, susret će se pamtiti po teško ozljedi glave Jasmina Burića koji je nastradao u sudaru sa protivničkim igračem. Dobio je kopačkom u glavu i zaradio popriličnu „šljivu“ na čelu.

Odmah se dignuo kako bi u nastavku akcije spasio svoj gol, no ponovno se srušio na travu, lice mu je bilo krvavo i na nosilima napustio teren.

Bivšem vrataru zeničkog Čelika ovo nije prva ozljeda u tekućoj sezoni, prije tri kola je glavom udario u stativu. Za 31-godišnjeg golmana se ova nezgoda dogodila u lošem trenutku, a u posljednjih sedam utakmica je krenuo od prve minute i taman se standardizirao.

Prema slici i pisanju BiH medija, ozljeda ne bi trebala biti ozbiljnije prirode.

Imate 20 tisuća eura viška i veliki ste fan CR7? Evo prave prilike za vas!