TEŠKA OZLJEDA: Zvijezda Hajduka u velikim bolovima iznesena s terena!

Nogometaši Rijeke slavili su u jadranskom derbiju, pobijedili su u utakmici 20. kola HNL-a na Poljudu Hajduk s 2-1 (0-0) čime su Splićani upisali drugi ligaški poraz u nizu.

Nevjerojatna je bila završnica utakmice na Poljudu u koju je Rijeka ušla s prednošću od 2-0. Prince Ampem je zabio u 65. za 1-0, a potom Matija Frigan u 83. minuti za 2-0.

No, u 90. minuti je Marko Livaja realizirao jedanaesterac za 1-2, a u 95. je još jednom prvi strijelac lige namjestio loptu na bijelu točku, no njegov udarac je zaustavio Labrović i spriječio 2-2, odnosno, osigurao Rijeci tri boda.

Utakmicu po dobrome neće pamtiti ponajbolji igrač Hajduka, Emir Sahiti koji se ozlijedio na početku drugog poluvremena.

Hajdukov igrač je nakon 50. minute nezgodno pao na svoju savijenu nogu, nakon čega je s bolnom grimasom iznesen s terena na nosilima.