TEŠKA VEČER ZA BARCELONU: Katalonci ispali iz Kupa, a jedna od zvijezda u suzama napustila teren!

Nogometaši Barcelone sinoć su ispali iz Kupa kralja, a izbacio ih je Athletic Bilbao. Utakmica je završila rezultatom 3:2 u korist baskijskog kluba.

Teška večer za Barcu

Athletic Bilbao plasirao se u četvrtfinale španjolskog Kupa kralja pobjedom 3:2 protiv Barcelone. Za Bilbao je dva pogotka zabio Iker Muniain, a jedan Inigo Martinez. Strijelci za Barcu bili su Ferran Torres i Pedri.

Katalonski klub tako sada do kraja ove sezone samo ima obraniti ugled u La Ligi i Europskoj ligi.

Na žalost, to nije jedina loša vijest iz Barcelone. U 95. minuti se ponovno ozlijedio Ansu Fati te odmah u suzama napustio teren.

Fati je sinoć odigrao oko 40 minuta, a bol u lijevoj preponi je osjetio nakon jednog duela s Martinezom. Mladi igrač Barcelone tek se nedavno oporavio od teške ozljede, a prema prvim informacijama i ovaj put će izbivati s terena najmanje mjesec dana.