TEŠKE RIJEČI: Bjeličin pomoćnik žestoko vrijeđao suce, a evo što je radio nakon isključenja!

Osijek je jučer uz puno sreće slavio u velikom derbiju protiv Rijeke 1:0 u sklopu 23. kola HNL-a. Pogodak odluke zabio je Sava-Arangel Čestić pogodivši u 85. minuti vlastitu mrežu.

A prije poluvremena dogodio se čudni incident zbog kojeg je crveni karton dobio Nino Bule, prvi pomoćnik Nenada Bjelice. On je žestoko prosvjedovao prema sucima koji su prema njegovom mišljenju propustili svirati penal za Osijek.

Sudac Fran Jović mu je dao crveni karton jer je navodno uputio žestoke riječi četvrtom sucu Marku Cestariću, stoji u službenom zapisniku. ”Je**em vam mater u p***u. Tebi ću se krvi napiti. Naći ću te kad-tad”, urlao je Bule.

No, to nije sve! Glavni sudac Fran Jović u zapisnik je stavio da je Nino Bule dolazio iza južnog gola i davao upute igračima.