TEŽAK DAN NA PARKU PRINČEVA: Messi brutalno izviždan, a Rennesov 21-godišnjak se narugao PSG-u!

U okviru 28. kola francuske Ligue 1 Paris Saint-Germain je poražen na domaćem terenu od Rennesa, rezultatom 0:2.

Novi poraz

U PSG-u se još nisu oporavilo od ispadanja iz Lige prvaka, a u domaćem prvenstvu – novi šamar. Već prije same utakmice navijači Parižana su jasno dali doznanja o igrama najvećih zvijezda. Kada je službeni spiker izgovorio ime Lea Messija krenula je salva zvižduka.

Nakon nekoliko promašaja igrača PSG-a, u 45. minuti je Bourigeaud asistirao za Toko Ekambija koji pogađa za prednost gostiju.

Odmah na početku drugog poluvremena, Ugochukwu je bio u ulozi asistenta, a 21-godišnji Kalimuendo je postigao pogodak za 0:2.