TEŽAK UDARAC ZA DINAMO: Evo koliko ne mogu računati na Perića…

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb nije se najbolje proveo na utakmici u Moldaviji kod Sheriffa. Točnije, doživjeli su pravu katastrofu.

Osim što su doživjeli blamažu jer sada u uzvratu moraju nadoknaditi zaostatak od tri gola, Modri su ostali bez važnog igrača u obrani. Naime, već u prvom poluvremenu ozlijedio se stoper Dino Perić. On je ozlijedio mišić u 21. minuti prve utakmice play-offa Lige prvaka u porazu 3:0 od Šerifa.

“Nakon odrađene dijagnostike ozljede prvotimca Dine Perića utvrđena je mišićna ozljeda. Odmah po završetku pretraga igrač Dinama krenuo je u proces rehabilitacije u trajanju od nekoliko tjedana”, objavili su iz Dinama, prenosi 24sata.

Kako se već ranije ozlijedio Rasmus Lauritsen, trener Plavih Damir Krznar od iskusnih stopera ima samo Kevina Theophila-Catherinea.

Francois Moubandje je u Moldaviji pokazao da je bolje za Dinamo da više ne igra na toj poziciji, pa je možda to prilika za Josipa Šutaka i Stefana Milića.