TI SI NOGOMETNI BOG: Pogledajte nesebičnu asistenciju Modrića za Viniciusa Juniora!

Španjolski nogometni velikan Real Madrid ostvario je visoku pobjedu 4:1 na gostovanju kod Granade. Među najboljima na terenu bio je Luka Modrić.

Hrvatski kapetan igrao je do 80. minute, a onda je umjesto njega ušao mladi Camavinga. Luka se posebno istaknuo sjajnom i nesebičnom asistencijom kod trećeg gola Real Madrida. Taj gol na kraju je zabio brazilski napadač Vinicius Junior.

‘Kraljevi’ su poveli u 19. minuti preko Asensija, a samo šest minuta poslije na 2:0 povisio je Karim Benzema. Kod oba gola asistirao je fantastični Toni Kroos. U 34. minuti rezultat je smanjio 23-godišnji kolumbijski napadač Luis Suarez.

No, u drugom poluvremenu Real je još više ubrzao pa su tako preko Viniciusa i Mendya došli do četiri gola.

Navijači su oduševljeni nesebičnošću hrvatskog velikana pa su tako društvene mreže pune prekrasnih poruka koje su upućene prema Modriću. Carlo Ancelotti i njegovi igrači ovom pobjedom skočili su na vrh španjolske La Lige, ali večeras Real Sociedad ima priliku vrati se na prvo mjesto ukoliko pobijede Valenciju kod kuće.

STIŽU REAKCIJE IZ SUSJEDSTVA: SRBI OD UEFA-E TRAŽE OŠTRU KAZNU ZA HRVATSKU!