Tin Jedvaj zabio u posljednjim minutama za veliku pobjedu Bayera!

Bayer Leverkusen je pobijedio Wolfsburg 2:1 na gostovanju, a strijelac pobjedničkog gola je bio hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj.

Jedvaj je zabio u 83. minuti za konačnih 2:1, a to mu je prvi pogodak u sezoni. Leverkusen sada ima 13 bodova nakon 9 kola, a ovo im je četvrta pobjeda. U vodstvo je došao domaćin preko Arnolda u 37. minuti, a izjednačio je Mehmedi u 79. minuti. Inače, Jedvaj je u posljednje vrijeme trpio kritike trenera, ali je ovim pogotkom, vjerujemo, barem malo kupio njegovo povjerenje.

Wolfsburg se pak nalazi u očajnoj situaciji, u zoni ispadanja, a još lani su bili sudionici četvrtfinala Lige prvaka.