TO JE NAŠ MANDŽO: ‘Super Mario’ sudjelovao u pogotku Milana za pobjedu!

Talijanski nogometni velikan AC Milan svladao je u domaćem ligaškom okršaju Genou 2:1 i tako je nastavljen lov za gradskim rivalom Interom.

Rossonere je u vodstvo doveo Ante Rebić, i to prekrasnim pogotkom u 13. minuti. Nakon što je slobodan udarac izveo Theo Hernandez, lopta je završila u živom zidu. Odbijanac je primio Kalulu i proslijedio do Rebića koji nije čekao već je odmah odapeo i matirao gostujućeg vratara Perina.

Genoa je do poluvremena stigla do poravnanja 11. pogotkom ove sezone za Mattiu Destra koji je u sezoni 2014/15 bio član Milana.

Ono što je napravio u prvom, nije u drugom dijelu. Rebić je početkom nastavka imao veliki zicer kojeg je promašio. Ipak, Milan je došao do novog vodstva u 68. minuti. Autogol je tada zabio Scamacca, ali kod te situacije sudjelovao je Mario Mandžukić koji je u igru ušao šest minuta ranije.

Zanimljivo, kod Genoe su igrala dva naša nogometaša. Cijeli dvoboj igrao je Milan Badelj, a Marko Pjaca je ušao u 57. minuti.