TO JE NAŠ MARIO: Mandžukić zablistao u novoj pobjedi Juventusa!

Talijanski Juventus nastavlja velikim koracima prema novoj tituli u Serie A. Večeras je ‘Stara dama’ bez problema sredila Frosinone 3:0.

Golove za Juventus postigli su Dybala, Bonucci i najbolji strijelac Serie A, Cristiano Ronaldo. Juve je tako upisao 21. pobjedu u prvenstvu, a još imaju tri remija bez poraza. Trenutno imaju 66 bodova dok prva pratnja Napoli ima čak 14 bodova manje.

Juve je poveo već u 6. minuti preko Dybale koji je prekrasno pogodio nakon asistencije Ronalda. Rezultat se povećao 11 minuta kasnije. U akciji je sudjelovao i naš Mandžukić koji je dobro opalio prema vratima gostiju, a na odbijenu loptu Bonucci bez problema sprema u mrežu.

A u 63. minuti tipična akcija Juventusa. Mandžo je kombinirao po desnoj strani pa je poslao sjajnu loptu za Ronalda, a najbolji strijelac Serie A postiže svoj 19. gol u prvenstvu.

Prema portalu ‘Whoscored.com” sasvim očekivano najbolje ocjene dobio je napadački trojac Juventusa. Cristiano Ronaldo 8,9, Paulo Dybala 8,6 i Mario Mandžukić 8,1.

ŠTO OVAJ PRIČA? TRENER LYONA OBJASNIO KAKO ĆE ZAUSTAVITI MESSIJA!