TO JE NJEGOVA TAJNA? Haaland otkrio što je prethodilo njegovoj sinoćnjoj golijadi!

Mlada zvijezda Borussije Dortmund i norveške nogometne reprezentacije sinoć je još jednom pokazala svu raskoš svog talenta. Ipak, čini se da je tijekom poluvremena dobila i dodatan stimulans…

To je njegova tajna?

U sklopu osmog kola njemačke Bundeslige Borussia Dortmund je u Berlinu svladala Herthu s 5:2. Čak četiri puta mrežu domaćina je zatresao Norvežanin Erling Haaland.

Sva četiri gola postigao je u drugom poluvremenu, a nakon utakmice je otkrio svoju „tajnu“:

„Iskreno, popio sam na poluvremenu energetsko piće i to mi je dalo krila, pa je sve bilo u redu. Akcija za prvi gol bila je lijepa. Drugi je gol također bio lijep, a prilkog trećeg sam mislio da sam u zaleđu. Svi su golovi bili lijepi!”

Statistika ovog 20-godišnjaka je zaista impresivna. U 12 odigranih utakmica za Borussiju ove sezone, čak 15 puta Haaland se upisao u listu strijelaca. Podsjetimo i kako je baš jučer u javnost procurila informacija kako je upravo 20-godišnji Haaland ovogodišnji dobitnik nagrade „Golden Boy“. Radi se o nagradi koja se dodjeljuje najperspektivnijem mladom igraču na svijetu.