TO JE NOGOMET: Pogledajte prekrasni pogodak Bayerna u dvoboju protiv Frankfurta!

U ovim trenucima igra se dvoboj Bundeslige između aktualnog prvaka Bayern Munchena i Eintracht Frankfurta. U pitanju je utakmica 27. kola njemačkog prvenstva, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:0 za domaćina.

Bayern je utakmicu započeo s ovim igračima: Neuer, Davies, Alaba, Boateng, Pavard, Goretzka, Kimmich, Muller, Perisic, Coman i Lewandowski. Za goste su krenuli: Trapp, Toure, Ilsanker, Hinteregger, N’Dicka, Fernandes, Rode, da Costa, Gacinovic, Kostic i Andre Silva.

Veseli nas podatak da se u prvih 11 Bayerna nalazi naš Ivan Perišić. Hrvatskom reprezentativcu ovo je 24. nastup za bavarskog giganta, a zasad je postigao 5 pogotka i 8 asistencija. Sve više se priča kako su čelnici zadovoljni s njim te kako se radi na otkupu ugovora od strane Intera.

Sjajnu akciju započeo je Thomas Muller u 17. minuti kada je napravio veliki nered na lijevoj strani protivnika. Nakon toga šalje odličnu loptu za veznjaka Leona Goretzku, a ovaj još bolje šalje loptu u mrežu za 1:0. Pogodak možete pogledati OVDJE.

Drugi pogodak za domaću ekipu postigao je Thomas Muller, legendarni član kluba iz Munchena. Među asistente se upisao lijevi bek Alphonso Davies, mladi 19-godišnji Kanađanin koji je prije dvije godine stigao iz Vancouvera.

Bayern (61) će, u slučaju pobjede nad Frankfurtom, opet otići na četiri boda prednosti nad Borussijom Dortmund (57). Na trećem mjestu nalazi se Bayer Leverkusen (53), dok se na četvrtom mjestu nalazi Borussia M’Gladbach (52). Na petoj poziciji je RB Leipzig (51) koji sutra ima gostujući okršaj Mainza. Za pobjedu već ne znaju tri kola, a sa nova tri boda vratili bi se u top 4.

OBJAVLJENA ŠOKANTNA SNIMKA: IGRAČ DINAMA DOBIO TAKVU ŠAMARČINU DA SE SRUŠIO SA STOLCA!

Modrić dirnuo Španjolsku: Teško bolesnom dječaku dao najljepši rođendanski poklon

ODLAZAK KLUPSKE LEGENDE: NJEMAČKA ZVIJEZDA NAPUŠTA BORUSSIJU NAKON OSAM GODINA!