TO JE NOGOMET: Tri gola za četiri minuta? U Turskoj je sve moguće!

Nevjerojatnu utakmicu danas smo mogli vidjeti u turskom prvenstvu. Favorizirani Trabzonspor potpuno je uništio Kasimpasu s visokih 6:0.

Mreže su mirovale do 25. minute, a onda je krenuo turbo stil domaćina. Prvo je zabio veznjak Jose Sosa, bivši igrač Bayerna, Napolija i Milana. Samo dvije minute poslije rezultat povećava norveški napadač Alexander Sorloth. To mu je ujedno i 15. pogodak u turskom prvenstvu.

I zatim u 29. minuti zabija Anthony Nwakaeme. Srećom po goste golova nije bilo do sučevog zvižduka za odmor. No, potom su u drugom dijelu primili još tri gola. Sorloth je postigao dva pa je tako kompletirao Hat Trick dok je još jedan zabio Nwakaeme.

Trabzonspor je ovom pobjedom skočio na odlično treće mjesto. U turskom prvenstvu zasad je odigranih 18 kola, a vodeći na tablici je Sivasspor koji je danas kao gost iznenađujuće svladao favorizirani Bešiktaš.

KAKAV JE TO IGRAČ: Pogledajte zašto je Duvnjak najbolji igrač svijeta. Ovo može napraviti samo on

OVO JE ZBILJA NEVJEROJATNO: MODRIĆ JE TAJ TRENUTAK ČEKAO ČAK SEDAM I POL GODINA!