TO JE ŠAMPION: Ronaldo se vratio i zabio samo 126 sekundi nakon ulaska!

Nogometaši Juventusa vratili su se pobjedama nakon što su u prošlom kolu kiksali kod kuće protiv Hellas Verone. Danas su u popodnevnom terminu srušili Speziju na gostovanju 4:1, a navijače je oduševio veliki povratak Cristiana Ronalda.

‘Stara dama’ povela je već u 14. minuti kada je pogodio Alvaro Morata. Zanimljivo, njegov pogodak morao se ići pregledavati putem VAR-a, koji je na sreću potvrdio kako je gol regularan. No, točno deset minuta poslije VAR se aktivirao i poništio njegov drugi pogodak. U 32. minuti Pobega je zabio za 1:1.

A onda Pirlo vuče pravi potez te u 56. u igru ulazi Cristiano Ronaldo kojem je trebalo samo 126 sekundi da postigne pogodak. Na 3-1 povisio je veznjak Rabiot, a konačnih 4:1 postavio je Cristiano Ronaldo uspješnom realizacijom udarca s bijele točke.

Ovo je peti pogodak Cristiana ove sezone, a njegov Juve sada se nalazi na drugom mjestu Serie A.