TOTALNI KAOS NAKON UTAKMICE: Pogledajte što su navijači Dinama napravili svojim igračima!

Dinamo Zagreb neočekivano je izgubio s visokih 0:3 od Lokomotive u zaostaloj utakmici četvrtog kola. Koban za klub iz Maksimira bio je njihov bivši igrač, napadač Duje Čop, koji je postigao Hat Trick. 33-godišnji napadač zabijao je u petoj, sedmoj i 87. minuti.

A vatreno je bilo i na tribinama. Kako prenose vodeći hrvatski mediji, nezadovoljni navijači Dinama pokazali su što misle o igri svojih ljubimaca. Igrače su na poluvremenu ispratili žestokim zvižducima, a kod 2:0 su grudama gađali Dinamovu klupu i trenera Sergeja Jakirovića. Nakon trećeg gola kratko se sa zapadne tribine čulo “Jakire, odlazi”.

‘Veselo’ je bilo i nakon utakmice. Dinamovi igrači izviždani su sa sjeverne i zapadne tribine, a čule su se i psovke. Isto tako opet se moglo čuti kako navijači traže odlazak Jakirovića.

Pljesak su izlazeći iz igre dobili jedino Dinamov Takuro Kaneko i Duje Čop, bivši igrač Dinama koji je danas hrvatskom prvaku zabio hat-trick.

Zanimljivo, Duje Čop je u karijeri najviše puta igrao upravo u zagrebačkom Dinamu. U tom klubu upisao je čak 124 nastupa te je pritom postigao 61 pogodak te 19 asistencija.