TOTALNI RASPAD SISTEMA: Očajni Milan doživio novu katastrofu!

Talijanski nogometni velikan AC Milan izgleda kao da ne želi igrati Ligu prvaka sljedeće sezone. Do najelitnijeg nogometnog natjecanja mogu doći samo ukoliko nadoknade dva gola zaostatka protiv Intera u uzvratu polufinala Lige prvaka pa onda u finalu nekim čudom svladaju Real Madrid ili Manchester City.

Naime, AC Milan je danas na gostovanju kod Spezije potpuno neočekivano izgubio 0:2 i tako šanse za Ligu prvak sveo na običnu teoriju bez previše šansi. Prvi dio utakmice Spezia – Milan završio je bez golova, a onda show u posljednjih 15-ak minuta.

Domaću ekipu u vodstvo je doveo poljski branič Wisniewski, i to u 75. minuti. Potom u 85. minuti konačnih 2:0 postavlja 22-godišnji Salvatore Esposito koji je inače izdanak Interove škole.

Do kraja prvenstva je ostalo još tri kola, a Spezia se možda ovom pobjedom spasila ispadanja iako su trenutno na kobnom 18. mjestu sa 30 bodova. Isto toliko ima Verona koja je ispred njih, a na 16. mjestu je Lecce koji je jučer uzeo veliki bod kod Lazija pa sada imaju 32 boda.

U sljedećem kolu se igra dvoboj između Leccea i Spezije koji bi trebao donijeti mnoge odgovore..