TOTALNO POLUDIO: Romin trener nakon utakmice divljao iza klupe i ozbiljno se ozlijedio!

Roma je sinoć na Olimpicu igrala susret 2. kola talijanske lige, protivnik je bila neugodna Atalanta. Unatoč nezgodnom suparniku, svi su očekivali slavlje Vučice na svom dvorištu. Na kraju se dogodilo to da su jedva izbjegli poraz!

Roma je odlično krenula, Javier Pastore je zabio već u drugoj minuti za vodstvo, ali se do kraja poluvremena dogodio neobjašnjivi „black out“. Gosti su zabili čak tri pogotka preko Castagnea i dva puta Rigonija. U drugom dijelu su Rimljani krenuli ofenzivno i uspjeli stići zaostatak, Florenzi je smanjio da bi Manolas osam minuta prije kraja postavio konačnih 3:3.

Međutim, to nije najbolje leglo domaćem strategu Eusebiju Di Francescu : „Ovo je amaterizam!“

“Treba se priznati Atalanti, njihovi igrači su u čudesnoj fizičkoj formi u usporedi s nama i brojnim ostalim ekipama, vidjelo se da imaju više goriva u prvom poluvremenu”.

Da sam mogao, na poluvremenu bih promijenio sedam ili osam igrača, ali eto vratili smo se. Opet sam poludio u zadnjih deset minuta, jer smo prestali igrati ekipno i ponovno smo davali šansi Atalanti da pobijedi.”

Trener je poslije dvoboja ostao izvan sebe, i u naletu bijesa udarao u staklo od pleksiglasa koje se nalazi iza klupe.

“Nekad poludim jer želim više koncentracije, izgledali smo kao amateri s 11 igrača koji napadaju i 11 koji se brane, tako se ne igra!“

Atalanta je odmarala najvažnije igrače i očekivala se lagana Romina pobjeda. Talijanski mediji javljaju da se Di Francesco uspio ozlijediti, navodno mu je pukla kost u ruci i morat će na operativni zahvat.

BEUSAN JE ZADOVOLJAN: EVO TKO ĆE SUDITI UTAKMICU DINAMO-YOUNG BOYS!