TRAŽI SE IZNENAĐENJE: Evo gdje možete gledati Hajduk – Villarreal

Hajduk danas od 21:00 na Poljudu protiv Villarreala igra uzvratni susret play-offa Konferencijske lige. Splitski klub je u prvoj utakmici u Španjolskoj izgubio rezultatom 4:2. Momčad trenera Valdasa Dambrauskasa došla je u vodstvo u drugoj minuti golom Stipe Biuka.

Međutim, Villarreal je okrenuo do kraja prvog poluvremena. Dva gola je zabio Jose Luis Morales u 14. i 36. minuti, Marko Livaja postigao je autogol u 19., a Gerard Moreno zabio je u prvoj minuti sudačke nadoknade. Marco Fossati je u 85. smanjio zaostatak pogodivši iz penala.

“Napravili smo analizu i igračima pokazali detalje koji bi mogli biti ključni sutra. Jedan korak naprijed ili natrag, lijevo ili desno, može odlučiti ovako tešku utakmicu. Moramo biti mirni i vjerovati da možemo igrati protiv Villarreala. Ako damo sve od sebe, tu su i navijači… Čuda se uvijek mogu dogoditi”, rekao je Dambrauskas na jučerašnjoj konferenciji za medije.

Utakmica se igra uz prijenos na Drugome programu Hrvatske televizije (HTV2) i na Hajdukovoj platformi HDTV, koja je besplatna za sve registrirane korisnike.