TREBA I TO ZNATI: Monaco u 11 sekundi dobio dva crvena kartona

Glupost nogometnog vikenda, možda i cijele sezone, napravili su igrači Monaca Tiemoue Bakayoko i Gelson Martins u porazu od Nimesa 3:1.

Monaco je vodio 1:0 kod Nimesa golom Wissama Ben Yeddera u 13. minuti, a domaći su izjednačili u 27. preko Floriana Miguela. A onda, pet minuta kasnije, sastav iz Monte Carla je u 11 sekundi ostao – bez dva igrača.

Prvo je Bakayoko neoprezno startao na gležanj Romaina Philippoteauxa, zbog čega mu je sudac Mikael Lesage pokazao direktni crveni karton. Uslijedili su protesti igrača Monaca i gužva na terenu, a onda je bijesni napadač Martins odgurnuo suca i ekspresno, poput svog suigrača, dobio karton iste boje. Nakon toga je Martins opet odgurnuo suca te ga čeka žestoka kazna.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Momčad Roberta Morena pokušala je s devetoricom obraniti remi, ali su joj presudili Philippoteaux u 62. i Pablo Martinez u 79. minuti za poraz 3:1.