TREBA I TO ZNATI: U istoj utakmici skrivio penal, zabio autogol i dobio crveni!

Jučerašnji je dan donio brojne zanimljive utakmice, no jedan će ga igrač pamtiti po neslavnom rekordu.

Treba i to znati!

Poljak Jan Bednarek sinoć je ušao u povijest Premiershipa. Ne samo da je njegov Southampton izgubio na gostovanju kod Manchester Uniteda s nevjerojatnih 9:0, već je i sam postao neslavni rekorder.

Naime, Jan je prvi igrač u povijesti Premiershipa koji je na istoj utakmici postigao autogol, skrivio penal i zaradio crveni karton.

Utakmica za zaborav za Bednareka je počela u 34. minuti kad je zabio autogol. U drugom poluvremenu je, u 87. minuti skrivio penal i dobio crveni karton.

Bednarek je u Sauthampton prešao iz Lecha Poznana, još 2017. godine, a trenutna mu se vrijednost procjenjuje na 20 milijuna eura.