TREBA LI HAJDUKU POKLONITI NASLOV? Splićani sramotnom objavom zapalili internet!

Hajduk Split jučer je teško stradao na gostovanju kod Istre gdje su izgubili čak 0:3. Splićani su postigli dva pogotka, ali se oba puta aktivirao VAR koji je sve to poništio.

Hajduku sada slijedi okršaj na Poljudu protiv probuđene Rijeke, a čini se kako Bijelima opet nešto smeta. HNS je danas objavio koje suce je delegirao za sljedeće kolo pa će tako veliki derbi na Poljudu suditi Ante Čulina iz Zagreba.

Hajduk očito nije zadovoljan izborom Čuline, što je klub prokomentirao na Facebooku. Označili su se na lokaciji u Koprivnici uz fotografiju Čuljka i status “Déjà vu. Svaka čast!”. Čulina je u studenom u susretu 17. kola sudio utakmicu između Slavena i Hajduka u Koprivnici.

Sredinom prvog poluvremena prekinuo je susret zbog divljanja Hajdukovih navijača. Sve je počelo duelom Livaje i Solde u 35. minuti, nakon kojega je Livaja dobio žuti karton zbog prigovora. U sljedećem napadu oštro je ušao u Soldu, nakon čega su domaćini protestirali i tražili isključenje za Hajdukova kapetana.

U tom trenutku s dijela tribine gdje je bila Torcida počeli su letjeti predmeti i pomoćni sudac Anto Marić dvaput je pogođen, nakon čega je Čulina prekinuo utakmicu na više od 15 minuta. Susret je nastavljen, a Slaven se nakon vodstva Hajduka 2:0 u drugom poluvremenu vratio te je susret završio 2:2.

Izgleda kako je navijačima Hajduka dosta ovakvih objava pa smo tako izdvojili odličan komentar jednog navijača: “Ovo je vrh. Službena stranica kluba stalno pali nas navijače s tim sucima kako bi skrenula pažnju s nesposobne uprave i negledljive igre i eventualno opravdala neki loš rezultat.Ko da gledam Plenkija i HDZ koji stalno nabacuju periferne teme oko kojih se narod glođe dok glavne teme prolaze ispod radara.”.