Trojica igrača Varaždina ozlijeđena u prometnoj nesreći prije utakmice sa Slavenom

Nogometaši Varaždina su u 19. kolu SuperSport HNL-a pobijedili Slaven 1:0 i nastavili s odličnim rezultatima ove sezone.

Momčad Marija Kovačevića do pobjede je došla golom Tonija Teklića iz penala u 89. minuti, a trener Varaždinaca je nakon utakmice otkrio da su trojica njegovih igrača stradala u prometnoj nesreći.

Japanac Itsuki Urata, Andris Herrera iz Varaždina i Mauritanac Lamine Ba išli su automobilom na ručak prije utakmice kad se sudarili s drugim automobilom. Najgore je prošao Herrera koji je morao u bolnicu na dodatne preglede, dok su Urata i Ba prošli samo s lakšim ogrebotinama. Urata je čak i igrao u drugom poluvremenu.

“Svaka mu čast što je bio sposoban za igru i ušao je. Sva sreća da je sve dobro prošlo”, komentirao je sudar svojih igrača Varaždinov trener Mario Kovačević čija momčad ima samo jedan poraz u zadnjih šest prvenstvenih utakmica.