TRZAVICE U JUVENTUSU: Dybala demonstrativno napustio teren, Allegri sve okrenuo na šalu, ali…

Juventus je sinoć, nakon vodstva od 2-0, remizirao s Parmom, 3-3. Nervoza zbog dva izgubljena boda, dovela je do trzavica unutar momčadi…

Dybala nezadovoljan statusom

Juventus je prokockao veliko vodstvo i na kraju  na svom terenu remizirao s Parmom, rezultatom 3-3. Gosti su u posljednjim minutama utakmice uspjeli doći do boda, dvama golovima Gervinha. Jedan od tragičara je i naš Mario Mandžukić, čija je greška Juventus stajala pobjede.

Na sinoćnjoj utakmici, na iznenađenje mnogih, u igru nije ulazio Paulo Dybala. Argentinac se zagrijavao do 85. minute. Tad je trener Allegri napravio posljednju izmjenu. Iz igre je zbog ozljede izašao Bernardeschi, a umjesto njega ušao je Emre Can. Dybala je, očito razočaran ovakvom odlukom trenera demonstrativno napustio teren i prije posljednjeg sučevog zvižduka – otišao u svlačionicu.

Nakon utakmice, novinari su pitali Allegrija što misli o Dybalinom potezu, a on je sve prokomentirao uz dozu humora:

„Nisam to čak ni primijeti, niti sam znao da je to učinio. Možda mu je bilo hladno pa je otišao ranije u svlačionicu.”

Jasno, Dybala je bio razočaran jer za njega nije bilo mjesta u momčadi. Ipak, dio Juventusovih navijača smatra kako je ovakvo ponašanje izraz nepoštivanja trenera i suigrača te da Argentinca treba kazniti.

I TO SMO DOŽIVJELI: Trener Juvenusa žestoko kritizirao Mandžukića!

KAKO ĆE GA TOTTENHAM ZADRŽATI? Pochettina na ljeto žele dovesti tri velika europska kluba!