TUGA U ŠIBENIKU: Ključni igrač Dinama slomio nogu!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo upisao je novu prvenstvenu pobjedu. Modri su ovog puta slavili na gostovanju kod Šibenika 2:1 zahvaljujući golovima Ivanušeca i Petkovića, dok je kod Šibenika zabio David Mina.

Nažalost, utakmicu na Šubićevcu obilježila je teška ozljeda. Stoper Dinama, Boško Šutalo, teško se ozlijedio u današnjoj utakmici sedmog kola. Šutalo je u 30. minuti krivo stao te legao na travnjak. Nakon par minuta iznesen je na nosilima s terena, a zamijenio ga je Emil Dilaver. Podsjetimo, Šutalo je doveden u Dinamo ovog ljeta, a klub ga je platio četiri milijuna eura.

“Boško Šutalo večeras je u jednom duelu na utakmici protiv Šibenika zadobio tešku ozljedu noge. Radi se o teškoj ozljedi s frakturom kosti i rupturama ligamenata gležnja. Našeg igrača nažalost čeka operacija, rehabilitacija i dulje izbivanje s terena. Boško, želimo ti brz oporavak i što brži povratak na teren! Nema predaje!”, priopćili su iz Dinama nakon utakmice.

Dinamo je poveo sjajnim golom Ivanušeca u 35. minuti, no domaćini su se odmah vratili u utakmicu. Već u 37. minuti pogodio je Marcos Mina za 1:1. Bruno Petković zabio je s bijele točke u 68. minuti te doveo Dinamo u vodstvo od 2:1. Tim je rezultatom i završila utakmica na Šubićevcu.