TUTTOSPORT OTKRIVA: Napoli našao sjajnu zamjenu za Gattusa!

Verona je sinoć iznenadila Napoli i remijem mu otela plasman u Ligu prvaka. Naravno, odmah je uslijedio otkaz za trenera Gennara Gattusa.

Napoli već našao novog trenera!

Kako nije uspio pobijediti Veronu, Napoli će se iduće sezone morati zadovoljiti samo Europskom ligom. Verona, Ivana Jurića je bila pretvrd orah pa je na kraju utakmica završila 1-1.

Očekivano, glavom je platio trener Napolija, Gennaro Gattuso. Kako danas javlja Tuttosport, Napolitanci su već našli novog stratega. Novi trener Napolija biti tako trebao postati Portugalac Sergio Conceicao

Conceicao je trener Porta od 2017. godine. U međuvremenu je s ovim klubom osvojio dva prvenstva Portugala, portugalski kup te dva superkupa. Također, ostaje upamćen i po tome što je ove sezone s Portom izbacio Juventus u osmini finala Lige prvaka.

Osim Porta, Conceicao je vodio Olhanense, Academicu, Bragu, Vitoriju Guimaraes i Nantes.