U FORMI ŽIVOTA: Sjajan Hrvat sinoć dva puta zabio i jednom asistirao!

Sinoć je odigrano treće kolo Europske lige. Sjajnu utakmicu je odigrao jedan hrvatski igrač.

Hrvatski igrač doveo AEK do pobjede

Grčki AEK je na krilima hrvatskog nogometaša Marka Livaje došao do pobjede u trećem kolu Europa lige protiv Zorje. S obzirom da su Grci u prve dvije utakmice poraženi, ova pobjeda nosi itekako velik značaj.

AEK je pobjedio s 4:1, a Livaja je s dva pogotka i jednom asistencijom postao apsolutni junak utakmice. Asistirao je već za prvi pogodak, kad je okružen suparničkim igračima u vrlo teškoj situaciji uspio dodati loptu za Tankovića koji je potpom postigao pogodak. Drugi gol za AEK je zabio Mantalos.

Nakon toga, u 54. minuti opet na pozornicu izlazi Livaja koji se iz kontre sjurio u sredinu te zabio lijevom nogom. Za konačni rezultat Livaja zabija i u 81. minuti.

Livaja je za Hrvatsku reprezentaciju odigrao samo četiri utakmica no s obzirom na trenutnu formu, možda je vrijeme i da ga izbornik Dalić nagradi pozivom u Vatrene.