U GORICI DEJA VU: Gorica opet kobna za nemoćni Hajduk! Buriću otkaz?

Izgleda kako je Gorica postala prava ‘crna mačka’ za splitski Hajduk. Naime, nedavni drugoligaš opet je srušio Hajduka, i to istim rezultatom 2:1.

Mnogi ne mogu vjerovati ali u Gorici se zaista dogodio pravi deja vu. Goricu je u vodstvo opet doveo fantastični Kristijan Lovrić, i to u 12. minuti. No, u 28. minuti rezultat izjednačava inspirirani Jairo. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

Pogodak odluke pao je u dalekoj 86. minuti, a junak utakmice postao je Joey Suk, nizozemski veznjak koji je u Gorici od 2018. godine. Tako se ponovio rezultat iz srijede kada je Gorica slavila protiv Hajduka u osmini finala hrvatskog Kupa.

Dinamo je sada prvi na tablici (31 bod), a Hajduk ima čak četiri boda zaostatka. Treba istaknuti da aktualni hrvatski prvak ima utakmicu manje, a radi se o derbiju protiv Rijeke. Rijeka ima 22, dok Gorica ima 21 bod.

VRIJEME JE ZA TRANSFER? Poznati europski klub gledao Lovrića u rušenju Hajduka!