U KOPRIVNICI NEZADOVOLJNI SUĐENJE: Slaven Belupo tvrdi da je teško oštećen protiv Hajduka!

Hajduk Split napokon je došao do pobjede nakon što su imali negativan niz od čak pet poraza (četiri u prvenstvu i jedan u kupu). Bijeli su jučer na gostovanju u Koprivnici slavili kod Slaven Belupa s minimalnih 0:1. Jedini gol postigao je Trajkovski nakon asistencije Brekala.

No domaćini ogorčeno tvrde da gosti nisu zaslužili pobjedu. Ne samo zato što je Slaven gađao prečku i stativu, nego i jer tvrde da su ih suci u 67. minuti teško oštetili tako što im nisu dosudili čisti penal.

Radi se o situaciji iz 67. minute, kada je Hajdukov stoper Filip Uremović rukom zaustavio loptu koja je išla prema njegovom golu. Ovako je to prokomentirao Slavenov trener Ivan Radeljić:

“Po meni čisti kazneni udarac. Opet imaju neko svoje tumačenje. Je ruka, nije ruka, je tijelo, nije tijelo… Pa jednom bi više trebalo to možda raščistiti. Lopta ide u gol, ako ju je dirao rukom, po meni je to jedanaesterac koji nije sviran za nas. Ne mogu se oteti dojmu da bi na drugoj strani to bio penal, to je moje najiskrenije mišljenje.”

Glavni sudac bio je Patrik Kolarić iz Čakovca. Pomoćnici su mu bili Goran Pataki iz Đakova i Ivan Mihalj iz Velike Gorice, a četvrti sudac je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca. VAR sudac bio je Fran Jović iz Zagreba, a njegov asistent Anto Marić, također iz Zagreba.

Za analizu utakmice Real Madrid – Barcelona kliknite OVDJE.