U prijenosu utakmice SHNL-a viđen je neočekivani gost. Komentator umirao od smijeha

Rudeš je ispao iz SuperSport HNL-a nakon poraza 1:3 od Slaven Belupa u utakmici 30. kola. Aleksa Latković zabio je za vodstvo Rudeša, a preokret je Slavenu donio Robert Murić. Za 1:3 zabio je Ante Šuto.

Slaven je u Zagreb stigao s novim trenerom Ivanom Radeljićem. Roy Ferenčina dobio je otkaz nakon osam uzastopnih utakmica bez pobjede. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Osim pogotka Alekse Latkovića, najzanimljiviji trenutak prijenosa prvog poluvremena ovog susreta dogodio se u 28. minuti kada je kamerman na nekoliko trenutaka u prijenosu prikazao nepoznatog gospodina na terasi kuće koja se nalazi neposredno pored ŠRC-a Rudeš.

Naime, stariji gospodin je susret pratio sa svoje terase u ležernom izdanju, a njegovo neočekivano pojavljivanje u prijenosu iznenadilo je Andriju Cmrečnjaka, komentatora ove utakmice na MaxSportu. Cmrečnjak se počeo smijati pa se, valjda, odmaknuo od mikrofona jer se teške suzdržavao do smijeha, ali i dalje se na trenutke moglo čuti kako umire od smijeha.