U ŽIVOTNOJ FORMI: Ante Rebić zabio gol Laziju!

Izgleda kako će navijači Juventusa večeras poslati posebnu čestitku Milanu. Naime, Rebić i društvo večeras uništavaju Lazio…

30. kolo talijanske Serie A donijelo je veliki okršaj Lazija i Milana u Rimu. Lazio nije mogao računati na Immobilea i Caicedoa zbog žutih kartona, a zbog ozljede izvan stroja su Luiz Felipe, Lulić i Marušić. No, Lazio je bio favorit uoči dvoboja pa makar onaj blagi.

Ali u prvih 45 minuta se dogodila prava katastrofa. Na semaforu je bilo 2:0 za goste iz Milana zahvaljujući golovima Hakana Calhanoglua i Zlatana Ibrahimovića koji je bio uspješan iz jedanaesterca. Šveđanin je potom morao izaći van zbog prevelike nervoze, a umjesto njega ušao je hrvatski napadač Ante Rebić.

Rebiću je trebalo samo 13 minuta da postigne novi pogodak čime je samo potvrdio kako je u sjajnoj formi. Asistirao mu je pomalo zaboravljeni veznjak Bonaventura. Do kraja utakmice ostalo je svega 30 minuta ali teško da će Lazio nešto napraviti jer izgledaju bezidejno.

Milan će ovom pobjedom preskočiti Napoli i opasno pokucati vrata petog mjesta gdje se trenutno nalazi AS Roma.

JAVIO SE FIRMINO: ZVIJEZDA LIVERPOOLA ODGOVORILA KRAMARIĆU NAKON PENALA PROTIV BORUSSIJE!