Uoči velikog derbija između Manchester Uniteda i Arsenala uglavnom se pričalo o Mourinhu i Wengeru. Trenerski dvojac često je radio predstave za nogometnu javnost te su često znali dati do znanja kako se jednostavno ne podnose.

Wenger ga je često znao upiknuti sa činjenicama da puno troši dok se Jose rugao da je francuski trener zapravo gubitnik.

Danas su se opet sreli, ali je “Special One” ovog puta na klupi Uniteda. U derbiju 12. kola nije bilo pobjednika…

Prvi dio ostat će upamćen po 35. minuti kada je United trebao dobiti jedanaesterac, ali sudac se nije oglasio. Monreal je srušio Valenciu, ali sudac je samo odmahnuo…

Mata je nakon prekrasne akcije u 68. minuti doveo domaćine u vodstvo, ali spasitelj za goste bio je joker s klupe, Giroud koji lijepim pogotkom donosi remi.

Rezultat sa ove utakmice više šteti Mourinhu i društvu jer nikako ne nogu spojiti dvije pobjede i danas će sigurno povećati zaostatak za vodećim momčadima. Arsenal je s bodom došao na 25 bodova, a situacija na vrhu izgleda dramatično.

Liverpool je na čelu sa 26 bodova, a slijede Arsenal i Chelsea sa 25 dok je iza njih City sa 24. Preostale utakmice danas igraju se u 16:00, a zanimljiv će biti okršaj u 18:30 kada igraju Tottenham i West Ham.