URNEBESNA SCENA NA HRT-U: Zoran Zekić zaspao od dosade na poluvremenu Portugala i Gane

Prvo poluvrijeme treće utakmice dana na Svjetskom prvenstvu, između Portugala i Gane, završilo je 0:0, baš kao i prva poluvremena svih ranijih susreta – s tim da je na kraju Švicarska zabila jedan gol Kamerunu.

Čini se da takve neatraktivne utakmice posebno teško padaju Zoranu Zekiću, treneru Slaven Belupa koji je HRT-ov analitičar za vrijeme SP-a.

Zekić se na početku emisije u poluvremenu pravio da spava, a voditelj Robert Ferlin došao je do njega i “budio” ga govoreći mu: “Zorane, Zorane, budi se, počeli smo.” Ranije se Zekić požalio da baš njega dopadaju utakmice koje završavaju bez pogodaka.

“Ne možemo reći da je ovo najlošija utakmica prvenstva. Danska – Tunis je ipak favorit broj jedan, još je padala ona kiša, ne znam kako nisam zaspao. Ova je druga najlošija, a obje su odigrane pod mojim budnim okom i na istome stadionu”, rekao je nakon utakmice Urugvaja i Južne Koreje.