UZNEMIRUJUĆI PRIZORI: Talijanski reprezentativac doživio tešku ozljedu, iznesen je na nosilima!

Jučer je na Air Albania stadionu u Tirani odigrana prijateljska utakmica između Albanije i Italije, a prvaci Europe slavili su s 3:1.

Uznemirujući prizori u Tirani

Italija je jučer u Tirani u prijateljskoj utakmici pobijedila Albaniju 3:1. Domaćin je poveo u 16. minuti golom bivšeg hajdukovca Ismajlija, no Talijani su vrlo brzo stigli do preokreta. Četiri minute kasnije na asistenciju Grifa zabio je Di Lorenzo, a onda je Grifo do kraja utakmice zabio još dva gola za pobjedu.

Na žalost, utakmicu je obilježila teška ozljeda igrača Milana, Sandra Tonalija. Nakon skoka s Bareom mladi je Talijan s velike visine pao na glavu. Igrač kojemu tepaju da je “novi Pirlo” nakon nekoliko minuta je na nosilima iznesen s terena.