VAR spasio Sevillu od ispadanja, trener Cluja na presici čitao nogometna pravila

Sevilla i Cluj odigrali su bez golova u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala Europa lige. Budući da je u Rumunjskoj prvi susret završio rezultatom 1:1, dalje su prošli Španjolci zbog gola u gostima. Međutim, Rumunji su na kraju bili bijesni. Nakon utakmice glavna priča je VAR.

Naime, u 89. minuti utakmice na Pizjuanu za goste je zabio Constantin Paun-Alexandru, no onda se upalio VAR i poništio taj gol zbog igranja rukom Lacine Traorea, koje se dogodilo ranije.

Igrači Cluja bili su skroz izvan sebe pa su uskoro dobili i crveni karton, a nakon utakmice se kritike na račun suđenja suca Treimanisa nisu mogle zaustaviti.

Smatra se kako Traore jednostavno nije imao načina za skloniti ruku prilikom tog napada pa je na presici show održao Dan Petrescu, legendarni rumunjski nogometaš, a danas trener Cluja.

On se pred novinarima pojavio s papirima na kojima su bila isprintana nogometna pravila i onda je nekoliko minuta držao predavanje zbog čega se ruka Traorea nije nikako smjela dosuditi.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE