VATRENI JE U ŽIVOTNOJ FORMI: Čudesni Mario Pašalić odveo Atalantu do tri boda!

Talijanska Atalanta je slavila protiv Venezije na domaćem terenu s uvjerljivih 4:0. Apsolutni junak utakmice bio je naš Mario Pašalić koji je hat-trickom odveo momčad iz Bergama do tri boda i četvrtog mjesta na ljestvici Serie A.

Bivši igrač Hajduka je u roku pet minuta zabio dva pogotka (7′ 12′) i tako praktički odlučio utakmicu prije nego je zapravo počela. Treći gol je zabio u 67. minuti nakon vrlo efektan način nakon asistencije Luisa Muriela, jedan pogodak je dodao Koopneiners.

Inače, Pašalić je stigao do vrlo vrijednog postignuća, među trojicom je veznih igrača  koji su zabili barem dva hat-tricka  od natjecateljske sezone 1994/1995! Od tada se pobjeda boduje s tri boda u Italiji. Osim Marija, to je uspjelo jedino njegovom suigraču Josipu Iličiću i legendarnom Kaki.

Također, Pašalić je jedan od najefikasnijih veznjaka u Europi, na svom kontu ima sedam golova te pet asistencija.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!

PROGLAŠEN KRIVIM: KARIM BENZEMA OSUĐEN NA ZATVOR, EVO KAKVA JE KAZNA ZA ZVIJEZDU REALA!