VEĆ IMAMO UTAKMICU GODINE: Atletico Madrid uz nevjerojatni preokret srušio Barcelonu!

Jučer smo vidjeli čak četiri pogotka u dvoboju Real Madrida i Valencije, a danas smo vidjeli još bolju utakmicu. Drugi polufinalni par španjolskog Superkupa između Barcelone i Atletico Madrida završio je pobjedom kluba iz Madrida.

Izabranici Diega Simeonea slavili su 3:2 i tako se plasirali u finale španjolskog Superkupa gdje ih očekuje gradski rival Real. Zanimljivo, u prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda totalni nogomet u drugom dijelu.

Atletico je poveo preko Kokea već u 46. minuti, ali njegov gol poništio je Messi. U 62. minuti opet je Messi u glavnoj ulozi, ali njegov udarac je blokiran, no pravovremen je bio pomalo zaboravljeni Antoine Griezmann koji tako zabija bivšem klubu. A onda prava ludnica u posljednjih deset minuta.

Morata je prvo u 81. minuti zabio iz jedanaesterca, a potom je Correa u 86. minuti donio veliku pobjedu navijačima Atletico Madrida. U finalu će igrati protiv Real Madrida.

NEVJEROJATNA GOLČINA: MODRIĆ ZABIO ČUDESNI GOL POPUT QUARESME!