VELIKA SENZACIJA U TALIJANSKOM KUPU: Evo tko je večeras izbacio Romu!

Nogometaši Fiorentine i Cremonesea izborili su polufinale Talijanskog kupa i tako se pridružili Interu, koji je to osigurao u utorak.

Fiorentina je došla u polufinale pobjedom u Firenci nad Torinom 2-1, a hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent kod jedinog gola gostiju.Fiorentina je povela golom Srbina Luke Jovića u 65. minuti, a 90. minuti Francuz Ikone je potvrdio prolazak. U 93. je Vlašić asistirao za Bjelokoščanina Karamoha za konačnih 2-1.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu momčad Ivana Jurića, a Josip Brekalo, samo tri dana nakon što je Torino zamijenio Fiorentinom, utakmicu je odgledao s klupe gostiju.

Fiorentina u polufinalu čeka Cremonese, koji je s 2-1 slavio na Olimpicu protiv Rome. Mali klub iz lombardske Cremone iznenadio je momčad Josea Mourinha i slavio golovima Nigerijca Dessersa (28pen) i autogolom Turčina Celika (47).U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Belotti je smanjio na 1-2, ali vremena za još jedan gol Rome nije bilo.

U utorak je Inter u Milanu svladao Atalantu s 1-0, a u četvrtak igraju Juventus i Lazio.