VELIKA VEČER ZA UNITED: Marcus Rashford napravio velikodušan potez pa oborio rekord Lige prvaka!

Engleski gigant Manchester United sinoć je na Old Traffordu deklasrio uvijek RB Leipzig s 5:0. Njemački prvoligaš je uvijek neugodan protivnik, Nagelsmann je sastavio potentnu i opasnu momčad ali sinoć nisu imali nikakve šanse. Junak utakmice je Rashford.

Solskjaerovi momci su utrpali „petardu“, prednjačio je probuđeni Marcus Rashford zabio je najbrži hat-trick u povijesti Lige prvaka. U igru je ušao tijekom 63. minute, samo 23 minute su bile dovoljne mladom Englezu da prestigne Kyliana Mbappea kojemu je trebalo 38 minuta. Iza aktivnog dvojca dolazi jedna umirovljena legenda, Walter Pandiani iz vremena dok je punio mreže u sada drugoligašu Deportivu iz La Corune.

Međutim, treba spomenuti još jedan važan detalj koji govori kako Rashford osim sjajnih nogometnih posjeduje i ljudske kvalitete. Desetka Uniteda je već zabila dva gola, Vragovi su imali penal kojega je Marcus prepustio kolegi Anthonyu Martialu da postigne svoj prvi pogodak u sezoni!

Francuski reprezentativac je poentirao za 4:0, nekoliko minuta kasnije odužio se lijepim prodorom te asistencijom za kompletiranje Rashfordovog hat-tricka.

„Bio sam uvjeren kako će Martial pogoditi tako da nije bilo problema. Sada je jedino važna iduća utakmica protiv Arsenala te da osvojimo sva tri boda.“ – izjavio je za Express.