VELIKI GOSPODIN: Pep Guardiola se ispričao zbog pobjede kojoj je kumovao sudac!

Manchester City jučer je izborio tešku pobjedu u FA kupu. Na žalost, glavna tema je bio sudac…

Gospodin Pep

Manchester City je zborio polufinale FA kupa kod Swanseaja. Građani su slavili 2-3 no glavna tema nakon utakmice je sudac.

Swansea je poveo u 20. minuti golom Matta Grimesa iz jedanaesterca. Samo devet minuta kasnije sjajnom kontrom i golom Bersant Celina, povećali su na dva gola prednosti. City je vratio nadu svojim navijačima u 69. minuti kada je Bernardo Silva zabio za 2-1.

Potom na scenu stup sudac i gostima dosuđuje dvojbeni jedanaesterac. Izveo ga je Sergio Aguero pogodivši vratnicu, no lopta se odbila od vratara i završila u mreži. I konačno za pobjedu Citya, u 87. opet zabija Aguero. Iako postignut iz zaleđa, gol je priznat.

Svjestan loše igre, ali i evidentnog sudačkog „poguranca“ je i trener Citya, Pep Guardiola. Nakon dramatične utakmice, on se ispričao:

„Nije bio jedanaesterac. Žao mi je. Bilo je zaleđe. Žao mi je i zbog toga. U cijeloj Europi se koristi VAR, ovdje ne. Ne volim pobjeđivati ovako. Oprostite!”