VELIKI KIKS DINAMA: Šibenik uspio zaustaviti aktualnog prvaka!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb bio je golemi favorit uoči današnjeg okršaja kod Šibenika, a tome možda najbolje svjedoči koeficijent na pobjedu Modrih. Naime, kvota na pobjedu Dinama bila je samo 1.30! Da, dobro ste pročitali. No, Šibenik se pokazao kao tvrd orah.

Prvi dio završio je bez golova te uz blijedu igru obje ekipe. Na prvi gol trebalo se čekati čak 70 minuta kada je Lovro Majer goste doveo u vodstvo. Kvesić je igrao rukom na nekih 18 metara od vrata Šibenika. Šibenčani su se bunuli jer je Zebec svirao prekršaj, a Majer je fantastično pogodio sam gornji kut Rogića.

Nakon toga očekivalo se kako će Dinamo bez problema doći do nove pobjede u prvenstvu, ali nakon samo osam minuta stiglo je izjednačenje. Marko Bulat je fantastično iz slobodnjaka pogodio spoj vratnice i grede, a odbijenu loptu u gol je pospremio Mesa.

Na kraju se piše realan remi između ove dvije ekipe. U 20:00 počinje susret između Gorice i Rijeke. U ranijem terminu Hajduk je slavio na gostovanju kod Lokomotive 2:0, dok je Osijek kod Istre upisao pobjedu s istim rezultatom.

Dodajmo kako su Osijek i Dinamo sada poravnati na tablici, ali Dinamo ipak ima utakmicu manje. Krznaru i društvu sada slijedi okršaj protiv Villarreala u Europa ligi…