VELIKI SKANDAL NA HNL UTAKMICI: Kapetan Gorice udario šakom igrača Rijeke!

Spektakularnu utakmicu večeras su odigrali Gorica i Rijeka. Radi se o zaostalom dvoboju 4. kola HNL-a, a igrači su nas počastili sa čak pet pogodaka. Riječani su kreirali veliki preokret i došli do slavlja 2:3 nakon što su imali čak dva gola zaostatka.

Vodeći pogodak za Goricu postigao je Josip Mitrović već u 3. minuti, a domaća momčad je udvostručila prednost u 25. minuti autogolom Ivana Smolčića. Marko Pjaca je u 35. minuti realizirao kazneni udarac i smanjio zaostatak Rijeke, a isti je igrač u 53. minuti poslao loptu u mrežu za 2-2, nakon što mu je domaći vratar Ivan Banić obranio jedanaesterac. Konačnih 3-2 postavio je Niko Galešić u 89. minuti.

Nažalost, nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo je do velikog skandala. Naime, na terenu smo vidjeli tučnjavu. Kapetan Gorice Filip Mrzljak je udario šakom protivničkog igrača Brunu Godu, za što je dobio crveni karton. Krenulo je nakon toga naguravanje, koje se na kraju smirilo.

Mrzljaka vjerojatno čeka i nekoliko utakmica kazne….