VELIKI SKANDAL U TURSKOJ: Navijači raskrvarili našeg Livakovića!

Nevjerojatne scene dolaze nam iz Turske gdje su danas ligaški susret odigrali Trabzonspor i Fenerbahče. Gosti, za koje brani naš Livaković, slavili su 2:3.

Fener je s dva gola Freda u prvom poluvremenu imao lagodnih i komotnih 2:0, no onda je domaćin golovima Bardhija u 63. i Trezegueta u 78. minuti s bijele točke izjednačio. No, onda se u 87. minuti pojavio napadač Fenera, Michy Batshuayi koji zabija za 2:3.

Posebno je zanimljiva bila situacija kod prvog gola domaćina. Bardhi je iskosa, iz slobodnog udarca, krasno šutirao i iznenadio je nespremnog Dominika Livakovića, koji je u bijesu zbog primljenog pogotka udarao po vratnici. Ipak, u samoj završnici i Livakovića i Fener je spasio Batshuayi.

A u zadnjim sekundama totalni kaos. Livakoviću se u devetoj minuti sudačke nadoknade ukazivala pomoć, a netko s tribina je nepoznatim predmetom pogodio hrvatskog golmana u glavu što mu je raskrvarilo bradu. Ubrzo nakon toga izbio je i sukob između brojnih igrača obje momčadi, koji su se fizički obračunali na terenu.

Pri pokušaju izlaska s terena je hrvatski golman dobio i udarac u glavu od nepoznate osobe nakon što su i navijači provalili u teren.