VELIKI UDARAC: Juventus ostao bez ključnog igrača uoči Ajaxa!

Liga prvaka je sutra opet s nama! Imamo zaista bogat utorak s obzirom da opet gledamo dvoboje Juventusa i Ajaxa te Barcelone i Manchester Uniteda.

Prvi dvoboj Ajaxa i Juventusa završio je remijem 1:1. Juve je poveo preko Ronalda, ali njegov pogodak poništio je Neres odmah na početku drugog poluvremena.

Sutrašnji dvoboj najavio je trener Juventusa, Massimiliano Allegri, koji je otkrio jednu neugodnu vijest koja je itekako rastužila najvijače talijanskog velikana.

“Mandžukić neće nastupiti u sutrašnjoj utakmici. Moram odlučiti tko će zaigrati u napadu, mogao bi to biti Paulo Dybala ili Kean. A možda ne nastupi niti jedan od njih dvojice”, kratko je poručio Allegri.

PORTUGALAC SASTAVIO LISTU ŽELJA: CRISTIANO RONALDO PORUČIO ČELNICIMA JUVEA DA DOVEDU HRVATSKOG REPREZENTATIVCA!

Ali to nije sve! Uzvratni dvoboj propustit će i Chiellini dok su pod upitnikom Douglas Costa, Emre Can i Matuidi.

Mandžo je igrao u Amsterdamu do 60. minute kada ga je zamijenio Douglas Costa, a potom je preskočio poraz kod SPAL-a (2:1) protiv kojeg je Allegri odmarao većinu glavnih igrača i pokušao spremiti ozlijeđene za utorak, ali Chiellini i Mandžukić nisu izdržali testove te nisu pozvani za utakmicu.

PROPALA INVESTICIJA: PLATILI GA 35 MILIJUNA EURA, A DO SADA NIJE ODIGRAO NI JEDNU UTAKMICU U SERIE A!

ODGODILI PROSLAVU NASLOVA: Pogledajte kako je Lille večeras ponizio PSG!