VELIKI UDARAC ZA JUVE: Ozlijedio se Cristiano Ronaldo!

Večeras su se nastavile kvalifikacijske utakmice za Europsko prvenstvo 2020. godine. Zanimljiv dvoboj odigrali su Portugal i Srbija.

Na Estadio da Luzu Srbija je povela 1:0 golom Dušana Tadića iz jedanaesterca postignutog u 7. minuti, a još gora vijest za domaćine je da su ostali bez Cristiana Ronalda.

Kapetan Portugala u 28. minuti susreta odšepao je s travnjaka i odmah zatražio izmjenu. Činjenica da je Ronaldo sam zatražio izmjenu znakovita je, a odmah je izazvala strah kako kod predstavnika portugalske reprezentacije, tako i u Juventusu kojem predstoje četvrtfinalni okršaji u Ligi prvaka protiv Ajaxa.

Prema prvim informacijama Ronaldo je ozlijedio butni mišić desne noge.

U 42. minuti Portugal je izjednačio spektakularnim golom Danila Pereire. Zabio je iz solo akcije dalekometnim udarcem s više od 20 metara udaljenosti u akciji koju je započeo s centra.